בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים
  אמנים

  בן-נתן אור, בס

  עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

  בן-נתן אור, בס

  הגדל

  אור בן-נתן –  באס, נולד בישראל בשנת 1955, למד שירה אופראית אצל לאון לישנר, מירה זכאי, מאי ישראלי, יהודית בר, חני ריקרדו, אגנס מסיני, יונתן זק אירנה פוליאקוב ואיתן שמיסר. 

  הופיע בהפקות אופרה של קבוצות שונות באיזור סיאטל ובמסגרתן ביצע את תפקיד אוסמין (מוצרט, החטיפה מההרמון) האב (רוסיני, נישואים לפי חוזה) המיקדו (גילברט וסליבן, המיקדו) האורטוריה המשיח מאת הנדל ומחזור שירי החורף של שוברט.

  בארץ הופיע עם התזמורת הסמפונית של רשות השידור בשידור חי בקול המוסיקה בתפקיד האם ב"שבעת חטאי המוות" של קורט וויל. ביצירה זאת הופיע גם עם התזמורת הקאמרית הישראלית והתזמורת הקיבוצית. הופיע בתפקיד האיכר באופרה "צחוק של עכברוש" עם התזמורת הקאמרית הישראלית, עם תזמורת אשדוד באופרה "המדיום" של מנוטי, עם תזמורת הטכניון באופרה "מקבת" מאת ארנסט בלוך. שר את מחזור שירי החורף של שוברט בסלון המוסיקלי של משפחת זק.

  אור השתתף בהפקות האופרה הישראלית והופיע בתפקיד הכפור בהפקה לילדים של עלמת השלג מאת רימסקי קורסקוב, בתפקיד הדוד אור בהפקת תיבת ההפתעות של מוצראט, בתפקיד אלידורו באופרה סינדרלה בתפקיד דולקמרה באופרה שיקוי האהבה, בתפקיד בנואה ואלצינדורו באופרה לה בוהם ובתפקיד זרסטרו באופרה חליל הקסם בדרכים, המופיעה בפני בתי ספר ברחבי הארץ. אור מופיע ברחבי הארץ בחוגי בית או ערבי חברה בהם הוא מבצע מוסיקה מגוונת. לאחרונה  השתתף אור בהפקת חליל הקסם הקטן של האופרה הישראלית.

  עבור לתוכן העמוד

  GUI: Grid_1.asp
  close